Родини, які опинилися у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщені особи отримали гуманітарну допомогу.

Дата: 03.07.2023 08:03

Фото без описуПодільські родини, які опинилися у складних життєвих обставинах та сімʼї, які були змушені покинути власні домівки через військову агресію рф проти нашої держави, отримали чергову допомогу.

Так, завдяки налагодженій співпраці голови ГО «Академія дитинства» із директором норвезької циркової школи Йорна Квіста, родини отримали гуманітарну допомогу згідно кризових потреб. Це і засоби особистої гігієни, холодильник, дитячі візочки та автокрісла, речі тощо.

Від імені Подільської громади висловлюємо слова вдячності за розуміння поточних потреб родин, які опинилися у складних життєвих обставинах і плідну співпрацю Марині Теплій, голові ГО «академія дитинства» та директору норвезької циркової школи Йорну Квісту!

Єднання, підтримка, допомога - шлях до Перемоги!