У Подільській громаді продовжується ремонт та експлуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства.

Дата: 30.06.2023 09:15

У Подільській громаді продовФото без описужується ремонт та експлуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства.

У рамках Програми благоустрою, капітальним ремонтом планується охопити 27 вулиць та провулків, поточним – 76.

Так, днями, підрядною організацією ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» вже капітально відремонтовано дорожнє полотно по пров. Слобідському, вул. Москалюка, по просп. Шевченка (біля житлового будинку № 24) та по пров. Верхньому Лісовому (біля житлового будинка № 2).

В цілому, нове асфальтобетонне покриття вже встелили на 11 ділянках загальною площею 12 494 м².

Тривають роботи і з поточного ремонту доріг. Так, підрядною організацією ТОВ «Котовський асфальтобетонний завод», за допомогою спецтехніки, вже «вирізано» та підготовлено ділянки доріг до ремонту, а саме:

🔹На вул. Маріїнській;

🔹На вул. Ювілейній;

🔹На вул. Вокзальній.

✅Ремонті роботи здійснюються за кошти місцевого бюджету.

Роботи з поліпшення стану доріг будуть тривати і надалі.