Фінал відкритої першості Подільської міської територіальної громади з футболу серед юнаків 2007-2008 років народження та молодше.

Дата: 29.06.2023 09:09

Фото без описуФутбол завжди поєднує в собі, як суто спортивну, так і видовищну складову. Не став виключенням і сьогоднішній фінал відкритої першості Подільської міської територіальної громади з футболу серед юнаків 2007-2008 років народження та молодше, організований відділом фізичної культури та спорту Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради за підтримки Федерації футболу Подільського району.

В даних змаганнях брали участь 6 команд учасників, які грали за коловою системою в 4 тури. Юні спортсмени упродовж змагань демонстрували непогані тактичні навички та майстерність володіння м’ячем.

Отож, за підсумками трійкою призерів стали:

І місце КДЮСШ"Локомотив",

ІІІ місце ДЮСШ смт.Окни,

ІІІ місце ДЮСШ м.Ананьїв.

На четвертому місці закріпилися юнаки з ДЮСШ Затишшя, 5 місце – у ДЮСШ Захарівка, а шосте – КДЮСШ "Локомотив"(Юність).

Переможці, призери та учасники нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Суддівська колегія визначила кращих гравців у номінаціях:

«Кращий воротар» – Атаманенко Артем ( ДЮСШ Затишшя);

«Кращий захисник» – Пугач Арсен (КДЮСШ Локомотив);

«Кращий півзахисник» – Кучеренко Назар (КДЮСШ Локомотив- Юність);

«Кращий нападаючий» – Хорошилов Ілля (ДЮСШ Ананьїв);

«Кращий гравець» - Романов Дмитро (ДЮСШ Захарівка);

«Кращий бомбардир» - Порожнюк Олександр (ДЮСШ Окни).

Щиро дякуємо за допомогу в проведенні змагань Валерію Кришталю - представнику Федерації футболу Подільського району, який доклав максимум сил і часу до організації даних змагань.