Допомога родинам, в яких виховуються дітки з інвалідністю та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Дата: 28.06.2023 17:23

Завдяки співпраці голови ГОФото без опису ««Академія дитинства» Марини Теплої з норвезькою цирковою школою в особі директора Йорна Квіста, родини, в яких виховуються дітки з інвалідністю та сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, були забезпечені гігієнічними засобами, дитячим харчуванням та памперсами, що є дійсно важливою підтримкою в період жорстокої війни в Україні.

У цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Українські та міжнародні волонтери роблять усе можливе, аби забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Щиро дякуємо Марині Теплій, голові ГО «академія дитинства» та директору норвезької циркової школи Йорну Квісту за надану допомогу! В цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальну допомогу, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди!