"Сьогодні в нас теж є рух уперед!" Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 489-го дня війни.

Дата: 28.06.2023 08:08

«Рівно на роковини удару російських терористів по Кременчуку, по торговельному центру, коли загинули 22 людини, російські нелюди знову спрямували ракети на Кременчуцький район… Сьогодні російські терористи жорстоко обстріляли і Краматорськ. Ракети С-300. На жаль, є загиблі та поранені. Надається допомога. Триває розбір завалів. Кожен такий прояв терору знов і знов доводить і нам, і всьому світу, що Росія заслуговує лише на одне за наслідками всього, що вона наробила: поразку та трибунал, справедливі та законні суди проти всіх російських убивць і терористів. І я знов і знов дякую всім у світі, хто підтримує Україну та допомагає захисту наших людей!»

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=ZJI6FRp8rdE