Гуманітарна допомога для закладів загальної середньої освіти Подільської громади

Дата: 26.06.2023 14:16

Фото без описуПодільська міська територіальна громада висловлює слова щирої вдячності Євгену Олександровичу Населенко, секретарю Савранської селищної ради - виконуючому обов’язки селищного голови, який надав гуманітарну допомогу у вигляді антисептичних засобів закладам загальної середньої освіти Подільської громади. Загалом, було передано понад тисяча флаконів із засобами індивідуального захисту. Тож незабаром цю гуманітарну допомогу отримають усі ЗЗСО нашої громади.

Наразі ми живемо у надскладний для країни час, тож всебічна підтримка, налагоджена комунікація між громадами – це дуже важливо. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за майбутнє країни. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Разом до Перемоги!