ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 26.06.2023 13:46

Робочий тиждень розпочаФото без описувся з проведення чергової апаратної наради, яка пройшла під керівництвом першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Олени Музичук, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств прозвітували про основні напрямки своєї діяльності протягом минулого тижня, виокремили проблемні питання у відповідних галузях та визначили пріоритети на поточний тиждень.

‼️У ході наради обговорили:

🔹Робота житлово-комунальної сфери. Усі комунальні служби продовжують роботу в штатному режимі Увага зосерджена на підготовці до осінньо-зимового періоду. Поряд з цим щоденно здійснюються заходи з благоустрою громади: прибираються вулиці, паркові зони, вивозиться сміття, проводиться розчистка лотків водовідведення, ремонтуються дитячі майданчики. Наразі все функціонує стабільно й без жодних збоїв.

🔹Соціальний захист населення. Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я проводиться прийом громадян та нарахування всіх видів державної допомоги. Продовжується робота із внутрішньо переміщеними особами, яких у громаді зареєстровано 2396.

🔹Минулого тижня завершилася основна сесія Національного мультипредметного тесту. У закладах освіти продовжуються поточні ремонтні роботи.

🔹До Центру надання адміністративних послуг побільшало звернень щодо нарахування субсидій.

🔹Заклади охорони здоров’я працюють у звичайному режимі.

✅Наприкінці наради першим заступником Подільського міського голови Оленою Музичук надано низку доручень керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх компетенції.