ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата: 26.06.2023 09:25

ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБФото без описуЛАСТІ З ФУТБОЛУ

25 червня на СК «Локомотив» м. Подільська відбувся матч четвертого туру Чемпіонату Одеської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 р.

У Чемпіонаті беруть участь 8 команд:

1. ФК «Титан» (м. Одеса)

2. ФСК «Хаджибей» (с. Усатове)

3. ФК «Малиновськ» (м. Одеса)

4. ФК «Південна Пальміра НГУ» (м. Одеса)

5. ФК «Березівка» (м. Березівка)

6. ФК «Імперія Холоду» ( Подільська міська рада)

7. ФК «Чорноморськ» (м. Чорноморськ)

8. ФК «Поділля» (Куяльницька сільска рада)

Наша команда ФК «Імперія холоду» приймала команду ФК «Березівка» м. Березівка.

Матч обслуговувала суддівська бригада:

Арбітр у полі – Артем Артеменко (м. Миколаїв)

Асистенти арбітра – Ігор Доні (м. Балта), Ірина Голіяк (м. Миколаїв).

Делегат ООФА – Олег Коваль, м. Одеса.

Лікар змагань – Наталія Кулик (м. Подільськ).

Матч пройшов у дружній та спокійній атмосфері, повазі суперників один до одного.

Але на полі до фінального свистка велася напружена боротьба з постійними обоюдними атаками і гострими гольовими моментами. Ми побачили, що всі гравці «Імперії» налаштувалися на перемогу і доклали всі зусилля, аби показати свою гру і добитися переможного результату. І їм це вдалося!

Двічі у воротах суперника розписався наш капітан Олександр Морозов.

2:1 перемога «Імперії», яка дала змогу команді піднятися на 3 сходинку Чемпіонату.

Ми знову отримали задоволення від футболу і цілком заслужено проводжали команду до роздягальні дружніми оплесками зі словами:

«ДЯКУЄМО, МУЖИКИ!»

Ми вітаємо «Імперію» з перемогою і бажаємо гідно пройти всю дистанцію і одержати багато перемог у Чемпіонаті!

Ми знаємо, ми віримо, ми зможемо! «Імперія» ніколи не здається!

У паралельному матчі на стадіоні с. Бочманівка команда Куяльницької сільської ради ФК «Поділля» перемогла ФК «Хаджибей» з рахунком 2:1.

Ми також вітаємо Поділля і зичимо мати у своєму активі якомога більше перемог у Чемпіонаті!

Всі ми ніколи не забуваємо, кому ми вдячні за те, що можемо проводити змагання і насолоджуватись футболом. А тому постійно дякуємо за це нашим ЗСУ і всі разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

ФК «Імперія холоду» вдячна Подільській міській раді за фінансову підтримку команди для участі у змаганнях та директору СК «Локомотив» Валентину Перлею за чудовий стан футбольного поля, на якому футболістам приємно грати!

Михайло ЛЕВИЦЬКИЙ, Виконавчий директор ГС «Федерація футболу Подільського району».