СПІВПРАЦЯ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ У ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 23.06.2023 13:13

СПІПРАЦЯ ДЛЯ ПОЛІПФото без описуШЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ У ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Це питання обговорили в ході робочої зустрічі виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та представник Національного Інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова Михайло Сауляк.

Насьогодні розглядається співпраця Подільської міської лікарні та Національного Інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова, яка надасть можливість повноцінного навчання та обміну досвідом міських лікарів та фахівців Інституту, що створить важливі передумови для подальшого розвитку нашої лікарні.

‼️Крім того, було наголошено на можливій консультації та лікуванні пацієнтів фахівцями Національного Інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова у стінах Подільської міської лікарні.

Робота у цьому напрямку триває.