ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ.

Дата: 23.06.2023 08:21

Шановні державні службовці!

Фото без описуЩиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби.
Свято, яке нагадує, що на кожного держслужбовця покладена окрема відповідальність – працювати, задля того, щоб зміни в державі стали реальністю.
Високе звання державного службовця дає великі професійні можливості і одночасно накладає високу відповідальність та передбачає сумлінне виконання своїх обов’язків.
Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України!
В умовах відкритого вторгнення московської орди, Ви гідно виконуєте свій обов’язок, робите все можливе для допомоги фронту, формуєте міцний тил.
Бажаю Вам, шановні держслужбовці, невичерпної енергії, наснаги, кар’єрного зростання та нових звершень у проходженні державної служби в ім’я України.
Разом для Перемоги!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.