ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ: ЗБЕРЕЖЕМО ВРОЖАЙ 2023 ВІД ВОГНЮ!

Дата: 22.06.2023 14:27

Фото без описуУ період жнивної компанії особливого значення набуває питання дотримання протипожежного режиму в місцях збирання, зберігання та переробки цьогорічного врожаю. Загрозу створюють спекотна погода, сухі хліба, хлібозбиральна техніка, яка може перебувати у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Пам’ятайте, застосовувати відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу них, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поблизу стогів соломи й сіна категорично забороняється! Дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими, якщо побачили загоряння на полях, не зволікайте, одразу телефонуйте до служби порятунку за номером «101».