Аграрії Одещини дали старт «Жнивам 2023»

Дата: 21.06.2023 10:20

В Одеській області розпочавсяФото без опису збір урожаю. Загальна площа - більше 1 мільйона гектарів.

Одеська область завжди була одним із найбільших хабів сільськогосподарської продукції в Україні. Незважаючи на агресію країни-терориста, регіон залишається лідером.

Зараз більше 70 країн у світі на межі голоду. Але завдяки програмі Президента «Grain from Ukraine Україна» продовжуватиме допомагати цим державам.

Кожен кілограм української пшениці – це чиєсь життя!

За півтора роки повномасштабної війни багато що змінилося, але незмінним залишається одне – наша спільна віра в перемогу і в те, що Україна все подолає. А для цього кожен має тримати свій фронт.

«Збір врожаю - відповідальне завдання, від якого залежить продовольча безпека як України, так і всього світу. Аграрії Одещини - наша опора, а ми їх підтримка. Тож бажаю, щоб і клімат, і погода, і настрій, і старання, і здібності сприяли процвітанню вашої справи. Ми зробимо усе від нас можливе, аби збір і експорт врожаю був максимально плідним і результативним», - заявив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.