Українці в Польщі можуть навчатися безкоштовно.

Дата: 19.06.2023 15:55

Фото без описуПід головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася нарада, присвячена викликам, з якими стикаються українці, що шукають притулку на території Республіки Польща. Зокрема, йшлося про право наших співвітчизників на безкоштовну освіту в сусідній країні.

▪️За результатами наради Міністерством освіти та науки Республіки Польща було надано відповідне роз’яснення. Зокрема зазначається, що українці, які користуються тимчасовим захистом на території цієї країни, можуть безкоштовно здобувати профільне навчання в державній поліцеальній школі.

▪️До поліцеальної школи приймаються особи, які мають середню або середню профільну освіту. Триває навчання від 1 року до 2,5 років залежно від обраної спеціальності. Форма здобуття освіти може бути як стаціонарною, так і заочною.

▪️Після завершення курсу особа має змогу отримати профільний диплом, склавши іспит за певною професією. Здобутий документ дозволяє випускнику легально працевлаштуватися в Польщі або іншій країні ЄС.