ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ФЕРМЕРА.

Дата: 19.06.2023 14:58

Шановні фермери, аграрії, ветерани праці!

Вітаю Вас, всю фермерську спільноту Подільщини, з професійним святом – Днем фермера!

Фото без описуЦе свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Вже другий рік поспіль ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи. Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від російського ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки України, а й світу в цілому. Ви надаєте матеріальну, фінансову, технічну допомогу для наших Збройних Сил України.
Завдяки наполегливості, відповідальному ставленню до роботи, аграрії в оптимальні терміни завершили посівну кампанію і активного готуються до жнив.
Не дивлячись на труднощі сьогодення, з надією дивимось у майбутнє, працюємо над тим, щоб подолати всі негаразди. Вірю, що попереду в нас плідні будні, які принесуть вагомі та реальні здобутки.
Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, миру та злагоди в кожну домівку.

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.