ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО!

Дата: 19.06.2023 08:23

ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН РФото без описуОЗПОЧАТО! І це не поїздка кудись далеко. Це рідні вулиці нашого міста!

Ох, скільки ж таємниць вони приховують!

Подільчани разом із працівниками Подільського краєзнавчого музею дізнавалися про історію заснування колишнього села (хутора) Володимирівка, яке поглинуло наше місто після Другої світової війни і стало однією з вулиць - Володимирівською (до 2016 року -Стара  Дімітрова). Екскурсоводами були мешканці цієї вулиці, нащадки засновників села Володимирівка - Олег Цуркан та Сергій Гембалін. Також багато чого цікавого розповів Володимир Доскач, який виріс в цьому мікрорайоні. Екскурсанти побачили стару криницю, вириту ще першими поселенцями, поряд на вулиці Скіфській височіє Скіфський курган. Тут же, неподалік, старенька хата Володимира Логінова, в честь якого назвали село. Сергій Гембалін виніс ціле відро осколків від снарядів Другої світової війни, які він знайшов у себе на городі. Потім, після невеликого пікніка, який влаштували поряд з криницею, попрямували до тепличного господарства Сергія Гембаліна, який там вирощує квіти, виноград та інші культури. Насолодилися красою квітів і дізналися яка це велика праця вирощувати таку красу. Дійсно, на цій вулиці живуть гарні господарі, працьовиті і добрі люди. Краса у кожному дворі. Ось така вона вулиця Володимирівська.

А ми чекаємо вас на наступні екскурсії!