Дата: 16.06.2023 08:50

Фото без описуДругий гуманітарний вантаж сформовано та вже доставлено з Подільська до Херсону.

Нині питна вода – найгостріша потреба для жителів громад, які постраждали внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Силами небайдужих подільчан, місцевих підприємців вдалося зібрати 8 тонн питної бутильованої води. Вагому допомогу надали також депутати Подільської районної ради, які зібрали 11 тонн життєдайної рідини.

Тож сьогодні 19 тонн води отримали заклади освіти Херсону.

Подільщина і надалі продовжуватиме допомагати Херсонщині та реагуватиме на ті потреби, які є на сьогодні.

Щиро вдячні всім причетним до збору питної води херсонцям! Це ще раз доводить, що жителі Подільської громади завжди готові допомогти та підставити плече підтримки постраждалим українцям!

Слава Україні!🇺🇦

Слава її Героям!🇺🇦