В УКРАЇНІ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА ВІДЗНАЧАТИМУТЬ 27 ЛИПНЯ

Дата: 14.06.2023 09:28

Відповідний указ про відзначФото без описуення професійного свята працівників сфери охорони здоровʼя підписав сьогодні президент України Володимир Зеленський.

«Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України, постановляю – установити в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя – День медичних працівників, яке відзначати щороку 27 липня», – йдеться в указі.

Цим же рішенням скасовано Указ Президента України від 3 червня 1994 року № 281/94 «Про День медичного працівника», згідно з яким медпрацівники відзначали своє професійне свято у третю неділю червня.

👉🏻 Дедалі: https://www.president.gov.ua/documents/3272023-47033...