СПІЛЬНА ПІДТРИМКА ТА ВЗАЄМОДІЯ – НАЛАГОДЖЕНА СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ ВИСОКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

Дата: 14.06.2023 08:11

13 червня очільники теФото без описуриторіальних громад Подільщини підписали Меморандум про муніципальне співробітництво.

Після набуття чинності Законом України «Про співробітництво територіальних громад» від 17.06.2014 року № 1508-VII, громади отримують ще один стимул для ефективного розвитку. Вони зможуть ефективно спільно користуватися ресурсами, спільно здійснювати економічний, соціальний і культурний розвиток.

Варто зазначити, що муніципальне співробітництво та налагодження партнерства органів місцевого самоврядування для реалізації спільних проектів – загальноприйнята модель об’єднання зусиль у країнах Європейського Союзу.

Меморандум про муніципальне співробітництво підписано між:

🔹Подільською міською радою в особі виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського;

🔹Балтською міською радою в особі Балтського міського голови Сергія Мазура;

🔹Куяльницькою сільською радою в особі Куяльницького сільського голови Сергія Паламарчука;

🔹Любашівською селищною радою в особі Любашівського селищного голови Геннадія Павлова;

🔹Кодимською міською радою в особі Кодимського міського голови Сергія Лупашка;

🔹Окнянською селищною радою в особі заступника Окнянського селищного голови Євгенія Ковтуна.

✅Підписаний сьогодні меморандум – це перший крок до потужного розвитку Подільщини, зближення, підтримки та взаємодопомоги між територіальними громадами. Тільки разом, об’єднавшись і досягнувши консенсусу, громади зможуть рухатись вперед, забезпечуючи безпеку комфорт і захищеність жителів!