"Маємо забезпечити умови, щоб російський терор став неможливим." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 475-го дня війни.

Дата: 14.06.2023 08:09

«Сьогодні вдень завершилися рятувальні роботи та розбір завалів у Кривому Розі після ракетної атаки терористів. На жаль, 11 людей загинули, серед них одна дитина… Загалом понад 30 людей травмовані. Цей свідомий російський удар по звичайному місту лише вкотре доводить просту істину: ми маємо разом із партнерами забезпечити фізично такі умови, щоб російський терор став неможливим. Перше – це наш повітряний щит. Достатня кількість систем ППО достатньої потужності. Плюс сучасні винищувачі. Друге – це знищення основи для терору, для виробництва державою-терористом нових ракет».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=rpR9BCud0uk