Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб.

Дата: 12.06.2023 15:22

Фото без описуУ рамках грантової допомоги проєкту «Інтегрована гуманітарна допомога в умовах війни», для покращення умов проживання умов внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб, готельний комплекс «Поділля»  ( який визначений пунктом тимчасового перебування переселенців) отримав гуманітарну допомогу. Реалізація проєкту здійснювалася Подільською міською радою за сприянням Громадської організації «Громадський Рух «Віра. Надія. Любов» та за підтримки міжнародного благодійного фонду "Альянс громадського здоров'я".

У складі вантажу речі першої необхідності, а саме: комплекти постільної білизни, ковдри, пледи, подушки та набори рушників.

Подільська громада висловлює щиру вдячність керівництву Громадської організації «Громадський Рух «Віра. Надія. Любов» за активну співпрацю та систематичну підтримку наших вимушених переселенців!

Разом до Перемоги!