ДЛЯ МІЦНОСТІ ДЕРЖАВНИХ РУБЕЖІВ: ПОДІЛЬСЬКИЙ ПРИКОДОННИЙ ЗАГІН ОТРИМАВ ДОПОМОГУ ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ЗАГАЛЬНА СПРАВА».

Дата: 12.06.2023 11:19

Днями представники БФФото без опису «Загальна справа» передали подільським прикордонникам для виконання бойових завдань партію допомоги у вигляді тактичних та спецзасобів, автомобільних шин тощо.

На прохання допомоги відгукнулися працівники виконавчого комітету Подільського міської ради, структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій, які перерахували свій одноденний заробіток для придбання необхідної допомоги Захисникам українського кордону, а також посильну фінансову допомогу надали підприємці.

Надане спорядження неодмінно стане в пригоді та слугуватиме прикодонникам, які боронять нашу землю від російських окупантів!

Висловлюємо щиро подяку всім причетним за своєчасну та необхідну допомогу нашим Захисникам та за прагнення всіляко внести частку своєї душі і праці у спільну мету –Перемогу над російським ворогом. Україна переможе!