Представником ювенальної превенції проведена бесіда із вихованцями пришкільного табору ЗЗСО №8.

Дата: 09.06.2023 13:23

Фото без опису8 червня, з метою ознайомлення та повторення правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, представником ювенальної превенції проведена бесіда із вихованцями пришкільного табору ЗЗСО №8, адже вкрай важливо привчати підростаюче покоління до сумлінного ставлення у питанні власної безпеки, тим більше у воєнний час. Під час бесіди присутні згадали правила дорожнього руху, поведінки на водоймах, алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» та як поводитись із небезпечними предметами, а також згадали інші правила безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.

Тож, регулярна робота з дітьми з приводу їх особистої безпеки продовжується. Педагоги та представники поліції , ДСНС постійно проводять бесіди з учнями та допомагають їм бути більш обізнаними, оскільки формування умінь та навичок щодо захисту свого життя та здоров’я в повсякденному житті та в надзвичайних ситуаціях є одним з найголовнішим завданням виховної роботи зі школярами.