Відбулось засідання робочої групи з питань сплати податкового боргу.

Дата: 08.06.2023 14:26

Сьогодні відбулось засідання роФото без описубочої групи з питань сплати податкового боргу. Очолила нараду перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Подільської міської ради Олена Музичук.

У засіданні взяли участь фахівці Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин, фінансового управління, відділу обслуговування громадян Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Одеській області та Подільської ДПІ ГУ ДПС в Одеській області.

На розгляд робочої групи було винесено питання податкової заборгованості по сплаті місцевих і державних податків, а також питання щодо заходів та шляхів, що стосуються зменшення податкового боргу.

✅За результатами проведених обговорень сформовано відповідні доручення.