Українці продовжують об'єднуватись, щоб максимально оперативно допомагати жителям Херсонщини, які постраждали після підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС.

Дата: 08.06.2023 10:57

Українці продовжують об'єФото без описуднуватись, щоб максимально оперативно допомагати жителям Херсонщини, які постраждали після підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС. Десятки населених пунктів уже затоплені.

Зараз найголовніше це — допомогти людям, нашим співгромадянам, які опинилися в підтоплених районах. Адже там живуть і родини з дітьми, і люди похилого віку, й маломобільні тощо.

Долучилися до допомоги постраждалим жителям Херсонщини й подільські дитячі будинки сімейного типу, прийомні родини, працівники Служби у справах дітей та Подільського міського центру соціальних служб.

Спільними зусиллями дітей та батьків-вихователів ДБСТ, прийомних родин вже вчора було відправлено перший бус гуманітарної допомоги у Херсон. Гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, засобів першої необхідності, гігієни, речей тощо зараз дуже необхідна для мешканців Херсонщини, які через страшну трагедію втратили все майно. Разом із допомогою, постраждалим українцям передали багато різної здоби, які власноруч самостійно напекли дітки із ДБСТ «Благо-Дать»!

Щиро вдячні нашим благодійникам, а особливо малечі, які прийшли на допомогу жителям Херсонщини! Ви є прикладом справжньої єдності та згуртованості!💙💛

ВІДЕО: https://www.facebook.com/100069633706583/videos/pcb.562142496116869/643050850660924