У Подільську відкрито простір для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 07.06.2023 16:24

Фото без описуНа базі готельного комплексу «Поділля» ( який визначений, як пункт тимчасового перебування переселенців) відкрито простір для внутрішньо переміщених осіб. Це стало можливим завдяки співпраці міської влади з Громадською Організацією «Десяте Квітня» та за фінансової підтримки УВКБ ООН. На відкриття завітали заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Задорожна та представник Громадської Організації «Десяте Квітня» Олексій Балагура. До речі, Громадська Організація «Десяте Квітня» є офіційний виконавчий партнер УВКБ ООН.

Подільська міська територіальна громада стала прихистком для сотень українців, які тікаючи від війни зібрали усе життя в одну валізу, і переїхали у більш-менш спокійний регіон України. Людям, які в одну мить втратили усе: стабільну роботу, оселю потрібна не лише матеріальна допомога, а і психологічна. Власне, задля цього і був створений цей хаб. Тут можуть збиратися ВПО, які наразі мешкають у громаді, спілкуватися, грати у настільні ігри тощо. Тим паче, що волонтери потурбувалися, аби забезпечити приміщення усім необхідним: оргтехнікою, меблями та різноплановими іграми. Загалом, площа простору для інтеграції ВПО дозволяє одночасно розмістити до 25 людей.