НЕДОПУСТИМО ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ ТА НА ВІДКРИТИХ ТЕРИТОРІЯХ!

Дата: 07.06.2023 15:07

З початку червня на території ПФото без описуодільського району сталося 13 пожеж сухої рослинності, сміття та чагарників на відкритих територіях.

Ймовірна причина даних пожеж - необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Пам'ятайте, що винна особа у виникненні таких пожеж може бути притягнута до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у сумі від 3060 гривень.

Подільське районне управління ГУ ДСНС в Одеській області звертається до населення не провокувати пожежі в екосистемах, спалюючи суху рослинність та сміття! Пам'ятайте, що навіть необачно викинутий недопалок чи сірник в суху та спекотну погоду, може спричинити пожежу великих масштабів!

Тож, подільські рятувальники вкотре звертаються до кожного громадянина дотримуватися правил пожежної безпеки!