На засіданні робочої групи обговорювалось питання проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею.

Дата: 06.06.2023 14:17

За ініціативи головного дФото без описуержавного інспектора відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Людмили Добровольської, під головуванням заступника Подільської міської ради Людмили Задорожної було проведено робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Подільської громади та Подільського районного управління поліції щодо проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначатиметься 12 червня.

✅За результатами обговорень було заплановано низку заходів, а саме: лекція зі студентами Подільського медичного фахового коледжу імені В.О.Жуковського, проведення круглого столу з дотичними структурними підрозділами Подільської громади (Служби у справах дітей, Центру соціальних служб, Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я, Управління освіти і гуманітарної політики, Ювенальної служби), а також проведення в парку «Слави» вуличної акції із залученням молоді та розповсюдженням матеріалів щодо питання легальних трудових відносин, запобігання використанню дитячої праці та трудової експлуатації.