У ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ АКТИВНА РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ.

Дата: 05.06.2023 14:11

Подільські комунальники приФото без описубирають несанкціоновані сміттєзвалища, долучаючи до процесу необхідну техніку. Вже розчищенні сміттєзвалища, які підлягали першочерговій ліквідації. Так, проведені роботи по зачистці та вивезенню сміття по вул. Академіка Патона та по вул. Сільськогосподарській (яр «А»). Тривають такі роботи і по вул. Слобідській.

Нові ж стихійні сміттєзвалища починають з’являтись вже через кілька годин, а то й хвилин після зачищення. При цьому ніхто з тих, хто створює сміттєзвалища, не замислюється, що до такого виду робіт залучається спецтехніка та важка фізична праця робітників!

Закликаємо мешканців Подільська не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм та не викидати сміття у не відведених для цього ділянках. Стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд міста, а й є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас!