НА ВАРТІ ЧИСТОТИ І ПОРЯДКУ!

Дата: 05.06.2023 11:58

Фото без описуПрацівники КНП МОК «Чиста громада» розпочали фарбувати паркан вздовж проспекту Перемоги, що у мікрорайоні Черемушки. З самого ранку подільські комунальники, як старанні бджілки-трудівниці, вимальовують кожну деталь секцій. Фарбу обрали патріотичну – жовто-блакитну. Переконані, що кольори Державного Прапору у будь-яку пору року підійматимуть настрій містянам. Звісно ж, спочатку комунальники відмили та відчистили паркан від бруду після осінньо-зимового періоду.

Завдяки старанній щоденній праці колективу КНП МОК «Чиста громада», подільчани та гості нашої громади мають змогу милуватися впорядкованим, чистим та квітучим містом. Поважайте працю комунальників і цінуйте той комфорт, який вони створюють!