До уваги мешканців Подільської міської територіальної громади!

Дата: 05.06.2023 09:44

Шановні мешканці Подільської міської територіальної громади!

Фото без описуНа території колишнього автовокзалу триває капітальний ремонт дорожнього полотна. Відповідно, в денний час на цій ділянці працює підрядна організація ТОВ «Березівкаагрошляхбуд», тож проїзд на територію колишнього автовокзалу з вулиці Соборної перекрито. Але у вечірній час ці обмеження не діють.
Шановні водії! Ця ділянка розрахована для паркінгу, а не для перегонів чи відточування своєї майстерності!  Нове асфальтне покриття може не витримати такого щоденного навантаження. Тож, вірогідно, що через деякий, завдяки таким горе-автомобілістам, на території колишнього автовокзалу знову з’являться ями. У першу чергу, капітальний ремонт дороги робиться для комфорту подільчан. Поважайте працю інших!

Дякуємо за розуміння!