ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ.

Дата: 04.06.2023 07:09

Шановні мешканці Подільської міської територіальної громади!

Фото без описуТрадиційно, на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, у 2023 році – це 4 червня, ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Сердечно вітаю вас з Днем Святої Трійці. Нехай цей світлий день принесе всім мир, радість, надихає на хороші справи, наповнює серця любов’ю, добром та всепрощенням.

Вірю, що Свята Трійця додасть нашим воїнам сили, оберігатиме їх і сприятиме швидшому вигнанню рашистської нечисті з української землі.

В цей прекрасний день бажаю миру, благополуччя, щастя, любові і надії. Нехай не покидає віра і добрі справи допомагають в досягненні цілей.

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.