Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський ініціював чергову перевірку міських укриттів.

Дата: 02.06.2023 15:45

Через трагічну подію у КиєвФото без описуі, де люди загинули, бо не змогли під час повітряної тривоги потрапити у закрите бомбосховище, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль наказав перевірити укриття в Україні.

Сьогодні, в ході наради із заступниками та радниками, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський ініціював чергову перевірку міських укриттів.

Доступність захисних споруд для населення перевірятимуть представники Подільського районного управління ГУ ДСНС в Одеській області, Подільського районного управління поліції та фахівці профільних структурних підрозділів Подільської міської ради.

Крім того, проводиться роз’яснювальна робота із керівниками установ, підприємств та організацій громади, управителями житлового фонду, квартальними та старшими багатоквартирних будинків стосовно того, що у будь-який час доби під час повітряної тривоги укриття мають бути доступними для всіх людей.