Пологове відділення Подільської міської лікарні отримало сучасне неонатальне обладнання.
За ініціативи начальника Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Наталії Одарій-Захар’євої пологове відділення Подільської міської лікарні отримало вкрай необхідне сучасне неонатальне обладнання.
Реанімаційна система, інкубатор та 3 лампи для фототерапії будуть працювати на благо новонароджених діток у важкий для них час. Нове медичне обладнання призначене для лікування неонатальної гіпербілірубінемії (жовтяниці новонароджених), проведення ефективного лікування, підтримки необхідних мікрокліматичних умов недоношених або ослаблених дітей.
Колектив Подільської міської лікарні висловлює щиру подяку начальнику Департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Наталії Одарій-Захар’євій та благодійним організаціям за надану допомогу.