Продуктові набори до Міжнародного дня захисту дітей від колективу Торгового дому «Імперія холоду».

Дата: 01.06.2023 17:12

Фото без описуДитинство — це чудова пора надій та сподівань на прекрасне життя та здійснення найзаповітніших мрій. Щодня , ми, дорослі, зобов’язані зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради їх майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Так, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, колектив Торгового дому «Імперія холоду» вирішив підтримати дітей з обмеженими фізичними можливостями – вадами слуху, надавши їм продуктові набори.

Щирі посмішки та радість в очах дітей говорили, що подарунки їм сподобалися. Дякуємо колективу ТД «Імперія холоду» на чолі з Олександрою Зеновіївною Албанською. Дивлячись на вас розумієш, що світ не без добрих людей!