РОБИТИ ДОБРО – ПРОСТО!

Дата: 31.05.2023 16:13

Фото без описуНапередодні Міжнародного Дня захисту дітей, міська влада спільно з колективом Торгового Дому «Імперія холоду», привітали та вручили продуктові набори родинам, котрі потребують особливої підтримки та сім’ям, які виховують дітей з обмеженими фізичними властивостями.

«Немає більшого щастя, аніж посмішки щасливих дітей, для цього ми живемо, працюємо і робимо все можливе, щоб майбутнє нашої країни було квітучим, радісним та спокійним», - зазначила у вітальному слові до присутніх Людмила Задорожна, заступник Подільського міського голови.

Приємно, коли діти відчувають спільну увагу й турботу. Щиро дякуємо колективу ТД «Імперія холоду» на чолі з Олександрою Зеновіївною Албанською. Ви, як справжні чарівники, вкотре подарували дітлахам віру в чудо. Адже Свято дитинства, попри все, має залишатися святом!

Разом здолаємо всі негаразди.

Слава Україні!

Слава її Героям!