ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 01.06.2023 07:30

Дорогі діти! Шановні батьки!

Першого літнього дня ми відзначаємо чудове і світле свято – Міжнародний день захисту дітей. Прикро, що другий рік поспіль, українська малеча відзначає свято дитинства в умовах війни. За цей час багато що змінилося. Тепер хлопчики та дівчатка вчаться жити по-новому.  Вся країна, наші мужні Захисники та Захисниці,  стоять одним фронтом за те, щоб побороти російського загарбника та захистити наше найцінніше.Фото без опису

Ви, наші діти, заслуговуєте на щасливе, мирне життя! Тож усіма своїми діями ми, дорослі українці, повинні наближати Перемогу над спільним ворогом, підтримувати наших Героїв-Захисників, заради миру в Україні, заради щасливого майбутнього найдорожчого, що у нас є – дітей!

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні! Тож нехай ваше дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, миру, ласки та добра! Зростайте здоровими та радісними, прославляйте свої родини й рідний край!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.