Дата: 31.05.2023 13:46

Фото без описуНад Подільськом здійнялися десятки прапорів вільної, незалежної України, яка нині, будуючи своє майбутнє, воює з російським агресором і змушена з кров’ю відриватися від пострадянської імперії, щоб таки нарешті долучитися до омріяної спільноти демократичних європейських держав!

У рамках Програми благоустрою, у Подільську продовжується встановлення флагштоків з українським стягом. Проєкт реалізується з метою виявлення поваги не лише до державного символу, а і до наших Захисників. Синьо-жовтий прапор – невід’ємний символ наших бійців на передовій, які зараз воюють з російськими окупантами, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність держави. А також це, безумовно, допоможе виховувати шанобливе ставлення до символіки, формуватиме у молодого покоління почуття патріотизму, національного духу і прагнення жити вільно у незалежній державі!

До речі, такі ж флагштоки з’являться у всіх мікрорайонах міста та біля зон відпочинку.

Шануймо свої символи!

З ними – ми українці!

З ними Україна – єдина, вільна і непереможна!