Липецьке замайорить новими барвами!

Дата: 31.05.2023 09:45

Фото без описуТак, днями, КНП МОК «Чиста громада» виділила на озеленення 900 саджанців різних квітів: це і різнокольорові петунії, сальвії та яскраві чорнобривці. Власне, на впорядкування території села витратять 600 одиниць, Липецького закладу загальної середньої освіти – 300.

Працівники Липецького старостату спільно з КНП МОК «Чиста громада» вже створили перші квіткові композиції. Вони мають чіткий візерунок і символічне значення. Яскраво-червоне серце з сальвій, як символ любові українців до своєї землі, та Державний Герб України, викладений з десятків жовтих чорнобривців, стали окрасою клумби біля спортивного майданчика. І це лише початок. Незабаром дружня освітянська родина прикрасить свою другу домівку – Липецький заклад загальної середньої освіти.