Дата: 30.05.2023 16:39

Керівний склад Подільської міської територіальної громади взяв участь у Практичному семінарі «Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни», який відбувся в рамках 30-ї Міжнародної спеціалізованої виставки автосервісу та післяпродажного обслуговування ComAutoTrans у м. Київ.Фото без опису

У складі делегації – виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління Олена Музичук та начальник юридичного управління Подільської міської ради Тетяна Реньгач.

✅Організатори заходу: Premier Expo та Всеукраїнська Асоціація ОТГ .

Тут на одному майданчику зібралися виробники та постачальники комерційного та спеціального автотранспорту, допоміжного обладнання та сервісів. Масштабну експозицію автотранспорту представив національний виробник – ТД «Будшляхмаш».

⚡️Новинкою цього року стала експозиція спеціального автотранспорту Transport for Integrated Recovery (TIR) для комунальних підприємств міських, селищних та сільських територіальних громад, а також дорожніх служб. Тематика ComAutoTrans, що завжди включала в себе комерційні автомобілі всіх типів, автобуси і мікроавтобуси, рішення для інфраструктури АТП, поповнилась автотранспортом, необхідним для нагальних потреб комунальників, перевізників, шляховиків, аварійників та енергетиків.

На практичному семінарі обговорювалися:

• Особливості здійснення публічних закупівель;

• Практика Антимонопольного комітету України як органу оскарження в сфері публічних закупівель: цікаві рішення у сфері автотранспорту;

• Практичні кейси із публічних закупівель автотранспорту від громад;

• Огляд ситуації на ринку спеціального цільового фінансування: гранти, кредити локальні, кредити міжнародних інституцій (ЕБРР), державні програми фінансування;

• Тендери міжнародних інституцій з придбання техніки для проєктів. Особливості участі;

• Шляхи співпраці з донорами для придбання спецтехніки. Алгоритми взаємодії та ін.