ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА ЗНОВУ ПИШАЕТЬСЯ СВОЇМИ СПОРТСМЕНАМИ

Дата: 29.05.2023 09:55

Фото без опису24 травня в місті Одеса пройшов чемпіонат Одеської області з легкої атлетики. До речі, для багатьох вихованців Подільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив» це перший старт за останні два роки. Незважаючи на тривалу перерву, більшість легкоатлетів посіла призові місця.

Так,  серед юнаків 2008 - 2009 р. н. і молодше гарні результати показав Заровнюк Станіслав, учень ЗЗСО №3. Він посів перше місце в штовханні ядра (4кг) - 11 м 26 см, стрибках у довжину - 4м 96см, пробіг дистанцію 110 м з бар’єрами та виборов почесне друге місце.

Дорошенко Микита (2005р. н.) посів перше місце в штовханні ядра.

Осадчук Георгій змагався у віковій котегорії 2010 р. н. і молодше. У забігу на 100 м посів перше місце, також отримав і срібну медаль (довжина. 4м 86 см -2 м)

Хортюк Данило  посів друге місце в метанні диска.

Вихованець КДЮСШ «Локомотив» Армаш Кирило вперше брав участь у змаганнях. Незважаючи на хвилювання, спортсмен продемонстрував гарну підготовку, а отже у фінальному забігу на 100 посів шосте місце. Варто зазначити, що у цьому етапі брали участь 40 спортсменів.

Серед дівчат чемпіонками області стали:Фото без опису

Каразейська Валерія в штовханні ядра -11 м 36 см. Диск – 2 м;

Руснак Діана у метанні диска посіла перше місце з результатами 26 м 31 см, у штовханні ядра взяла срібну медаль;

Васильченко Анастасія, учениця ЗЗСО №9,  в метанні диску посіла 2 місце серед дівчат 2008-2009 р.н.;

Надія Барбінягра, учениця ЗЗСО № 2, посіла 3 місце у змаганнях зі штовхання ядра та з метання диска.

Бажаємо подільським легкоатлетам, а також тренерам КДЮСШ «Локомотив» завжди досягати поставлених цілей.