До Подільщини прийшла страшна звістка – зупинилося серце нашого молодого земляка Глибка Євгена Володимировича.

Дата: 29.05.2023 08:11

Фото без описуЖорстока та кривава війна, яку розгорнула російська федерація на території нашої суверенної держави, щодня забирає життя найкращих представників української нації.
Воїн з перших днів війни служив вірою і правдою за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця у складі територіальної оборони Подільщини.
Попрощатися із Захисником прийшли рідні, друзі, сусіди, побратими, представники міської та районної влади, земляки, які згадують Євгена як відкриту, щиру та доброзичливу людину. Заупокійну літургію звершив настоятель парафії "Всіх святих землі Української" ПЦУ м. Подільська військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.
Співчуваємо родині загиблого Захисника України! Надто дорогою ціною дається нам Перемога над російським агресором. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.
Світлий образ про Євгена Глибка як мужнього, незламного та хороброго воїна назавжди залишиться в пам‘яті кожного з нас.
Вічна пам'ять усім Захисникам, хто пішов у вічність…Царство небесне полеглому Захисникові України Євгену Володимировичу Глибку!
Слава Україні!
Слава її Героям!