Робоча нарада щодо нагальних питань наповнення місцевого бюджету та заходів підтримки фінансової стабільності, зокрема в умовах воєнного стану.

Дата: 24.05.2023 16:02

Під головуванням першого застуФото без описупника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук, відбулась нарада робочої групи у складі фахівців фінансового управління та заступника начальника Північного відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС в Одеській області Сергія Гладкого.

У ході зустрічі обговорювались нагальні питання щодо наповнення місцевого бюджету та заходи підтримки фінансової стабільності, зокрема в умовах воєнного стану.

Крім цього, було акцентовано увагу на проектах рішень про місцеві податки і збори на 2024 рік.