Талановита молодь Подільської громади знову підкорила спортивний олімп!

Дата: 24.05.2023 11:36

Фото без описуЗ 19 по 21 травня у місті Білгород-Дністровський проходив Всеукраїнський турнір з боксу "Переможний бій. Аккерман-2023". У турнірі брали участь команди з різних міст України. Нашу громаду представили вихованці КДЮСШ «Локомотив». Боксерів Айрапетяна Давида (вагова категорія 63 кг), Луку Олександра (вагова категорія 54 кг), Лукавого Олександра (вагова категорія 52 кг) вже багато років тренерує викладач Подільської КДЮСШ «Локомотив» Максим Максимов.

Подільські спортсмени, відповідно у своїх категоріях, стали чемпіонами турнір з боксу "Переможний бій. Аккерман-2023" та були нагороджені кубками, медалями та почесними грамотами. Айрапетян Давид визнаний кращим технічним боксером турніру і нагороджений золотим кубком.