Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародного дня захисту дітей.

Дата: 24.05.2023 09:23

Фото без опису23 травня відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародного дня захисту дітей. Під час робочої наради керівники структурних підрозділів, власне, які безпосередньо братимуть участь в організації святкової програми,  спільно з заступником Подільського міського голови Людмилою Задорожною, обговорили план заходів. Кожен мав змогу висловити свої пропозиції щодо організації та проведення Дня дитинства.

Також присутні обговорили проведення офіційної частини заходу, забезпечення правопорядку, медичного супроводу та інші робочі питання з підготовки до свята.

Вже 1 червня на найменших українців чекатиме цікава та різнопланова програма: розвивальні тренінги та майстер-класи, конкурси з подарунками, розваги з аніматорами тощо.

З програмою заході ви зможете ознайомитися згодом. Анонс буде розміщено на офіційному сайті Подільської міської ради, а також у соціальних мережах ( Facebook, Instagram) та у телеграм-каналі «Подільська міська рада Інформує».