НЕК «УКРЕНЕРГО» ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ЙМОВІНИЙ ДЕФІЦИТ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ!

Дата: 23.05.2023 11:14

НЕК «УКРЕНЕРГО» ПОФото без описуПЕРЕДЖАЄ ПРО ЙМОВІНИЙ ДЕФІЦИТ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ!

Через необхідність ремонту на пошкоджених російськими атаками енергетичних об’єктах країни та підготовку до опалювального сезону, в енергосистемі можливе зменшення об’єму енергетичної потужності протягом весняно-літнього періоду, особливо в години пікового навантаження з 19:00 до 23:00 ввечері. Тому найближчі кілька місяців потрібно максимально раціонально використовувати електроенергію, особливо у вечірній час, аби уникнути впровадження графіків відключень!

ПРОСИМО ЕКОНОМНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, НЕ ВМИКАТИ ЕНЕРГОЄМНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ ОДНОЧАСНО!

ТАКОЖ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ПІДПРИЄМТСВ НА ЗМЕНШЕННІ ВИКОРИСТАННЯ ОСВІТЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ЗОВНІШНЬО РЕКЛАМИ, ВИВІСОК, ВІТРИН!

«УКРЕНЕРГО» ПОПЕРЕДЖАЄ, ЩО У ВИПАДКУ ГОСТРОГО ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ ЙМОВІРНІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОГОДИННИХ ВИМКНЕНЬ!

Дякуємо за розуміння!