З 2 травня 2023 року запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб.

Дата: 22.05.2023 14:03

З 2 травня 2023 року запрацюФото без описував Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб.

В реєстрі фіксуються дані про зниклих безвісти:

🔹 прізвище, ім‘я та по батькові особи

🔹 місце та дата народження

🔹 сімейний стан

🔹місце проживання

🔹 територія, на якій відбулося зникнення

🔹 обставини та час зникнення

🔹 прикмети особи

�Також до реєстру вноситимуть інформацію про наявність чи відсутність рішення суду про визнання осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими, а також інші дані, які сприятимуть розшуку особи.

Через місяць з дати внесення інформації до реєстру рідні зможуть отримати відповідний витяг, який підтверджуватиме статус зниклого.

�Такий витяг є підставою для отримання пенсії по втраті годувальника непрацездатними членами сімʼї через Пенсійний фонд.

⚖️ Юристи УВФ безоплатно проконсультують вас з приводу отримання посвідчень та інших питань.

Для цього перейдіть за посиланням і залиште заявку: https://cutt.ly/s9Asnpo

Подавати запити на допомогу можна щодня та цілодобово. Юристи безоплатно консультують у робочі дні з 9:00 до 18:00.

🟡 Проєкт реалізується спільно з Незалежна антикорупційна комісія - НАКО - NAKO – організації, яка працює задля зниження рівня корупції у сферах, важливих для національної безпеки України та за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

#юридичнаконсультація #юридичнадопомога #юристдляветерана

Український ветеранський фонд Мінветеранів