Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДУШУ - БОГОВІ! ЖИТТЯ - УКРАЇНІ! ЧЕСТЬ - СОБІ!

Дата: 21.05.2023 12:36
Кількість переглядів: 26

У с. Новосамарка Окнянської територіальної громади відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої вікової групи.

Участь у заході взяли команди закладів загальної середньої освіти з усього району.

Ройові (рій - саме так зветься кожна команда) вигуки та пісні лунали далеко за межі «табору», сповіщаючи про те, що саме тут буде обрано найзавзятіших козаків!

Подільську міську територіальну громаду представляв рій «Соколята» - учні ЗЗСО #6. Підтримав юних подільчан і виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Протягом дня кожен рій демонстрував свої знання, вміння і навички зі стройової підготовки, стрільби, надання першої домедичної допомоги, фізичної підготовки, історії, а найважливіше – вміння працювати злагодженою командою.

Ця гра формує не тільки сміливість, традиції, духовність, характер. Також вона формує лідерів, які поведуть в майбутньому нашу державу до світлого і гарного життя.

За результатами всіх етапів змагань переможцями стали і посіли призові місця: 1 місце - рій «Нащадки козаків» Окнянської територіальної громади; 2 місце - рій «Отаман» Кодимської територіальної громади; 3 місце - рій «Нащадки козаків» Куяльницької територіальної громади.

Після завершення кількагодинних випробувань, очільник Подільської громади Олег Албанський подякував рою «Соколята» ЗЗСО #6 за участь та гарні результати, а також подарував інвентар та сертифікат на придбання туристично-спортивного обладнання для подальшого удосконалення навичок. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових злетів!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора