Відбулись змагання з функціонального багатоборства, або ж кросфіту в залік шостого етапу Спартакіади.

Дата: 19.05.2023 08:49

Крутезні змагання з функціоФото без описунального багатоборства, або ж кросфіту в залік шостого етапу Спартакіади,  відбулись в парку ім. Т. Г.Шевченка до Дня вишиванки  серед працівників підприємств, установ, організацій, закладів професійної освіти та військових частин. Участь взяли 5 команд учасників: "Локомотив", "Освіта", Медичний фаховий коледж, 2-й прикордонний загін та ВЧ А1536.

Програма змагань складалась із швидкісно-силової естафети, жиму штанги, штовхання гирі та перетягування канату.

У результаті запеклої боротьби маємо:

1 місце – «Локомотив»;

2 місце- ВЧ А1536;

3 місце- Медичний фаховий коледж;

4 місце – «Освіта»;

5 місце - 2-й прикордонний загін.

Незабаром наступний етап змагань, а саме міні-футбол!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису