У ПОДІЛЬСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ НОВОГО ВІДДІЛЕННЯ «УКРГАЗБАНКУ».

Дата: 18.05.2023 16:31

В офіційній церемонії відкриття взФото без описуяли участь та привітали колектив та керівницю з початком роботи виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, голова Куяльницької сільської об’єднаної територіальної громади Сергій Паламарчук та голова Подільської РВА Михайло Лазаренко.

Відділення банку оформлене в новому стилі та працюватиме за логікою ефективної взаємодії з клієнтами, демонструючи відкритість і доступність банку для кожного відвідувача.

Перші відвідувачі вже завітали до відділення та цікавились послугами, кредитами та роботою банку загалом. Очевидно, що керівництво відділення готові до співпраці та мають намір стабільно й успішно працювати у Подільську.