У ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ МОЖЛИВІСТЬ БУДУВНЦІТВА МОДУЛЬНИХ БУДИНКІВ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 18.05.2023 09:05

Днями, у стінах міськради, відбуласФото без описуь зустріч виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського із Тарасом Пасічником, радником Президента Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Наталією Заболотною, Президентом Фонду гуманітарного розвитку України.

Міською владою підтримано ідею збудувати на території громади модульне містечко для переселенців. Наразі тривають переговори з інвесторами, готують документи, а також розглядається можливість виділення земельної ділянки.

Маючи власне, хоч і тимчасове житло, українці, які були змушені покинути свої домівки через збройну агресію рф, отримають можливість краще адаптуватися в громаді, знайти роботу або розпочати власну справу, прийняти рішення щодо подальших кроків.

«Важливо надалі приділяти належну увагу внутрішньо переміщеним особам та допомогти адаптуватися до громади. Цілком ймовірно, що частина переселенців стануть вже постійними мешканцями Подільської громади», - зазначив виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.